STM065PC2DC006 TE Connectivity - Mil-Spec
  • More about STM065PC2DC006 TE Connectivity - Mil-Spec
    STM065PC2DC006 is manufactured by TE Connectivity - Mil-Spec and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. STM065PC2DC006 is described as CONN PLUG 65POS 30AWG 6IN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Mil-Spec
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS