STM037PC0DXC10N TE Connectivity - Mil-Spec
  • More about STM037PC0DXC10N TE Connectivity - Mil-Spec
    STM037PC0DXC10N is manufactured by TE Connectivity - Mil-Spec and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. STM037PC0DXC10N is described as CONN PLUG 37POS 28AWG 10CM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Mil-Spec
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD