MS3476L14-19AY TE Connectivity - Deutsch
  • More about MS3476L14-19AY TE Connectivity - Deutsch
    MS3476L14-19AY is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS3476L14-19AY is described as CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM