MS3474L14-19P TE Connectivity - Deutsch
  • More about MS3474L14-19P TE Connectivity - Deutsch
    MS3474L14-19P is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. MS3474L14-19P is described as CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS