MS3470W14-15PY TE Connectivity - Deutsch
  • More about MS3470W14-15PY TE Connectivity - Deutsch
    MS3470W14-15PY is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. MS3470W14-15PY is described as CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM