MS3470W14-15P TE Connectivity - Deutsch
  • More about MS3470W14-15P TE Connectivity - Deutsch
    MS3470W14-15P is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. MS3470W14-15P is described as CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS