HD34-24-21SN TE Connectivity - Deutsch
  • More about HD34-24-21SN TE Connectivity - Deutsch
    HD34-24-21SN is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. HD34-24-21SN is described as CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
    Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH