DTS20W9-35PN TE Connectivity - Deutsch
  • More about DTS20W9-35PN TE Connectivity - Deutsch
    DTS20W9-35PN is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. DTS20W9-35PN is described as CONN RCPT 6POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM