DTS20W15-5HN TE Connectivity - Deutsch
  • More about DTS20W15-5HN TE Connectivity - Deutsch
    DTS20W15-5HN is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. DTS20W15-5HN is described as CONN RCPT 5POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD