DTS20W13-98SA TE Connectivity - Deutsch
  • More about DTS20W13-98SA TE Connectivity - Deutsch
    DTS20W13-98SA is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. DTS20W13-98SA is described as CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM