CTJ420E044-513 TE Connectivity - Deutsch
  • More about CTJ420E044-513 TE Connectivity - Deutsch
    CTJ420E044-513 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Terminal Junction Systems category. CTJ420E044-513 is described as CONN MODULE SZ20 44POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH