AFD58-12-10PW-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD58-12-10PW-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD58-12-10PW-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD58-12-10PW-6117 is described as CONN RCPT 10POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM