AFD57-14-19PX-6117-LC TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD57-14-19PX-6117-LC TE Connectivity - Deutsch
    AFD57-14-19PX-6117-LC is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. AFD57-14-19PX-6117-LC is described as CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM