AFD57-14-19PW-6139 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD57-14-19PW-6139 TE Connectivity - Deutsch
    AFD57-14-19PW-6139 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. AFD57-14-19PW-6139 is described as CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A