AFD56-18-30PX-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD56-18-30PX-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD56-18-30PX-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD56-18-30PX-6117 is described as CONN PLUG 30POS STRGHT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE