AFD56-14-15PZ-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD56-14-15PZ-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD56-14-15PZ-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD56-14-15PZ-6117 is described as CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR