AFD54-20-39PW-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD54-20-39PW-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD54-20-39PW-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD54-20-39PW-6117 is described as CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK