AFD54-20-16PY-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD54-20-16PY-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD54-20-16PY-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD54-20-16PY-6117 is described as CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE