AFD54-16-26SN-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD54-16-26SN-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD54-16-26SN-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD54-16-26SN-6117 is described as CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"