AFD51-24-31SX-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD51-24-31SX-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD51-24-31SX-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD51-24-31SX-6117 is described as CONN RCPT 31POS STRGHT W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"