AFD51-14-19PX-6139 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD51-14-19PX-6139 TE Connectivity - Deutsch
    AFD51-14-19PX-6139 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. AFD51-14-19PX-6139 is described as CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"