AFD51-12-10SW-6116 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD51-12-10SW-6116 TE Connectivity - Deutsch
    AFD51-12-10SW-6116 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD51-12-10SW-6116 is described as CONN RCPT 10POS STRGHT W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM