ACT96MG41PN-3025 TE Connectivity - Deutsch
  • More about ACT96MG41PN-3025 TE Connectivity - Deutsch
    ACT96MG41PN-3025 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. ACT96MG41PN-3025 is described as CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE