983-6S28-42S6 TE Connectivity - Deutsch
  • More about 983-6S28-42S6 TE Connectivity - Deutsch
    983-6S28-42S6 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. 983-6S28-42S6 is described as CONN PLUG 42POS STRGHT W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM