983-0SE12-12P6 TE Connectivity - Deutsch
  • More about 983-0SE12-12P6 TE Connectivity - Deutsch
    983-0SE12-12P6 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. 983-0SE12-12P6 is described as CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM