983-0S18-31SN TE Connectivity - Deutsch
  • More about 983-0S18-31SN TE Connectivity - Deutsch
    983-0S18-31SN is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. 983-0S18-31SN is described as CONN RCPT 31POS FLANGE W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE