TC6-12-PFH TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about TC6-12-PFH TE Connectivity | AMP Connectors
    TC6-12-PFH is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the Terminal Block Accessories category. TC6-12-PFH is described as BARRIER STRIP COVER 12POS .375. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity | AMP Connectors
    ---> Terminal Block Accessories from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Accessories
    Terminals and Terminal Blocks
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ