PCB1B18AG TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about PCB1B18AG TE Connectivity | AMP Connectors
    PCB1B18AG is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the Terminal Block Adapters category. PCB1B18AG is described as CONN TERM BLCK 3.96MM SIDE 18POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity | AMP Connectors
    ---> Terminal Block Adapters from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Adapters
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE