PCB1A12A TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about PCB1A12A TE Connectivity | AMP Connectors
    PCB1A12A is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the Terminal Block Adapters category. PCB1A12A is described as TERM BLOCK CARDEDGE 12POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity | AMP Connectors
    ---> Terminal Block Adapters from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Adapters
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N