CRGS2512J3K9 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2512J3K9 TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2512J3K9 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2512J3K9 is described as RES SMD 3.9K OHM 5% 1.5W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.