CRGS2512J39K TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2512J39K TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2512J39K is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2512J39K is described as RES SMD 39K OHM 5% 1.5W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE