CRGS2512J1M8 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2512J1M8 TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2512J1M8 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2512J1M8 is described as RES SMD 1.8M OHM 5% 1.5W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK