CRGS2010J5K6 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2010J5K6 TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2010J5K6 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2010J5K6 is described as RES SMD 5.6K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V