CRGS2010J4R7 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2010J4R7 TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2010J4R7 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2010J4R7 is described as RES SMD 4.7 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM