CRGS2010J470R TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2010J470R TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2010J470R is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2010J470R is described as RES SMD 470 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE Connectivity | AMP Connectors
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM