CRGS2010J3R3 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2010J3R3 TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2010J3R3 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2010J3R3 is described as RES SMD 3.3 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE