CRGS2010J27K TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2010J27K TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2010J27K is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2010J27K is described as RES SMD 27K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH