CRGS2010J100R TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS2010J100R TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS2010J100R is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS2010J100R is described as RES SMD 100 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE Connectivity | AMP Connectors
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"