CRGS1206J820R TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS1206J820R TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS1206J820R is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS1206J820R is described as RES SMD 820 OHM 5% 0.6W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.