CRGS1206J4M7 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS1206J4M7 TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS1206J4M7 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS1206J4M7 is described as RES SMD 4.7M OHM 5% 0.6W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"