CRGS1206J4K7 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS1206J4K7 TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS1206J4K7 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS1206J4K7 is described as RES SMD 4.7K OHM 5% 0.6W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM