CRGS0805J150K TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS0805J150K TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS0805J150K is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS0805J150K is described as RES SMD 150K OHM 5% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK