CRGS0805J10R TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CRGS0805J10R TE Connectivity | AMP Connectors
    CRGS0805J10R is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGS0805J10R is described as RES SMD 10 OHM 5% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"