CIRHSE06T32A13SCNF80M32V0 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CIRHSE06T32A13SCNF80M32V0 TE Connectivity | AMP Connectors
    CIRHSE06T32A13SCNF80M32V0 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the Circular Connector Housings category. CIRHSE06T32A13SCNF80M32V0 is described as CONN PLG HSG FMALE 13POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity | AMP Connectors
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH