YR1B4K12CC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B4K12CC TE CONNECTIVITY
    YR1B4K12CC TE CONNECTIVITY
    YR1B4K12CC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B4K12CC is described as RES 4.12K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK