YR1B44R2CC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B44R2CC TE CONNECTIVITY
    YR1B44R2CC TE CONNECTIVITY
    YR1B44R2CC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B44R2CC is described as RES 44.2 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS