YR1B357KCC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B357KCC TE CONNECTIVITY
    YR1B357KCC TE CONNECTIVITY
    YR1B357KCC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B357KCC is described as RES 357K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE