YR1B274RCC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B274RCC TE CONNECTIVITY
    YR1B274RCC TE CONNECTIVITY
    YR1B274RCC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B274RCC is described as RES 274 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE