YR1B274KCC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B274KCC TE CONNECTIVITY
    YR1B274KCC TE CONNECTIVITY
    YR1B274KCC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B274KCC is described as RES 274K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"