YR1B215RCC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B215RCC TE CONNECTIVITY
    YR1B215RCC TE CONNECTIVITY
    YR1B215RCC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B215RCC is described as RES 215 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"